Prečo čistiť DPF u nás

Čistenie a oprava DPF/FAP je v prípade upchatia nevyhnutná a u nás sa vykonáva strojovo.   Nezabudnite, že u nás nemusíte z DPF filtra demontovať snímače tlaku alebo teploty. Tieto snímače sú častokrát „zapečené“ tak, že bez poškodenia ich nedemontujete a ich výmena sa pohybuje rádovo v stovkách eur. Oprava, renovácia alebo čistenie DPF / FAP / SCR / KAT u nás je ohľaduplná k životnému prostrediu a k Vašej peňaženke. Samotný proces je v uzavretom okruhu prístroja, ktorý nezaťažuje životné prostredie prachovými emisiami a pachmi. V prípade potreby Vám vieme DPF filtre u nás aj demontovať a po renovácii spätne namontovať.

Vyčistíme a zrenovujeme všetky DPF filtre pre osobné automobily, dodávky, kamióny, autobusy, stavebnú a poľnohospodársku techniku. Filter pevných častíc zrenovujeme na zariadení, ktoré pracuje s biologicky odbúrateľnými rozpúšťadlami a po čistení ho dokonale vysuší pri nízkych teplotách. Účinnosť obnovy a čistenia je až 98% a dokáže odstrániť aj zvyšky olejov a olejového popolčeka, taktiež zbytky PM10 a iné. Záruku na našu prácu poskytujeme na 24 mesiacov resp. 100 000 km za predpokladu, že spaľovací systém vozidla funguje správne, hlavne vstrekovacie čerpadlo a vstreky, EGR ventil a iné.

  • záruka 24 mesiacov
  • záruka 100 000 km
  • viac ako 10 ročné skúsenosti s problematikou DPF / FAP / SCR
  • diagnostika ZADARMO
  • okamžité riešenie vedie k Vašej spokojnosti
  • DPF filtre čistíme priamo v Košiciach čo šetrí Váš čas
  • možnosť zaslať filter kuriérom
  • sme dostupný pre každého na celom Slovensku

Martin Gabona
Martin Gabona
25. Október, 2023.
Rýchle a seriózne a jednanie, profesionálny prístup.
Miroslav Adamkovič
Miroslav Adamkovič
19. Október, 2023.
Dali sme cistit DPF na Octavii 3 rs a zatial vsetko v poriaku so sluzbami sme spokojny po cisteni islo auto na EK hned na dalsi den a preslo bez problemov.
JOKER Garage
JOKER Garage
19. Október, 2023.
Lýdia Kissova
Lýdia Kissova
18. Október, 2023.
jozef kotlar
jozef kotlar
17. Október, 2023.
Všetko prebehlo úspešne rýchle vybavené, už na druhý deň som jazdil vrelo odporúčam skvelí a ochotny personál určite prídem aj ná budúce.
Martin Vnencak
Martin Vnencak
6. Október, 2023.
Odporučam 10/10 . Rychly a profesionalny pristup .
Milan Kotráň
Milan Kotráň
6. Október, 2023.
Rastislav Timko
Rastislav Timko
5. Október, 2023.
Super prístup profesionálny aj ľudsky.Dlhoročná spolupráca a tešíme sa na ďaľšiu
Vladislav Juriček
Vladislav Juriček
4. Október, 2023.
Výborná ochota a znalosti v oblasti, odporúčam...
Peter Jakab
Peter Jakab
25. September, 2023.

Kompletný cenník čistenia DPF/FAP/SCR/KAT
…viac koní pre Vaše auto ?

čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, dpf cistenie, fap filter cistenie, DPF.

Comments are closed.