Prečo čistiť DPF u nás

Čistenie a oprava DPF/FAP je v prípade upchatia nevyhnutná a u nás sa vykonáva strojovo.   Nezabudnite, že u nás nemusíte z DPF filtra demontovať snímače tlaku alebo teploty. Tieto snímače sú častokrát „zapečené“ tak, že bez poškodenia ich nedemontujete a ich výmena sa pohybuje rádovo v stovkách eur. Oprava, renovácia alebo čistenie DPF / FAP / SCR / KAT u nás je ohľaduplná k životnému prostrediu a k Vašej peňaženke. Samotný proces je v uzavretom okruhu prístroja, ktorý nezaťažuje životné prostredie prachovými emisiami a pachmi. V prípade potreby Vám vieme DPF filtre u nás aj demontovať a po renovácii spätne namontovať.

Vyčistíme a zrenovujeme všetky DPF filtre pre osobné automobily, dodávky, kamióny, autobusy, stavebnú a poľnohospodársku techniku. Filter pevných častíc zrenovujeme na zariadení, ktoré pracuje s biologicky odbúrateľnými rozpúšťadlami a po čistení ho dokonale vysuší pri nízkych teplotách. Účinnosť obnovy a čistenia je až 98% a dokáže odstrániť aj zvyšky olejov a olejového popolčeka, taktiež zbytky PM10 a iné. Záruku na našu prácu poskytujeme na 24 mesiacov resp. 100 000 km za predpokladu, že spaľovací systém vozidla funguje správne, hlavne vstrekovacie čerpadlo a vstreky, EGR ventil a iné.

  • záruka 24 mesiacov
  • záruka 100 000 km
  • viac ako 10 ročné skúsenosti s problematikou DPF / FAP / SCR
  • diagnostika ZADARMO
  • okamžité riešenie vedie k Vašej spokojnosti
  • DPF filtre čistíme priamo v Košiciach čo šetrí Váš čas
  • možnosť zaslať filter kuriérom
  • sme dostupný pre každého na celom Slovensku

Zdenko Orosz
Zdenko Orosz
7. Jún, 2024.
Miroslav Gotthardt
Miroslav Gotthardt
7. Jún, 2024.
Odporúčam!!! Bezproblémová demontáž, montáž a čistenie DPF za 8h bolo auto hotové.
Pali Gaspar
Pali Gaspar
20. Máj, 2024.
Slavo Takac
Slavo Takac
19. Máj, 2024.
Michal Vincek
Michal Vincek
3. Máj, 2024.
Lukas Majernik
Lukas Majernik
19. Apríl, 2024.
Rýchle vybavenie, spokojnosť odporúčam 👍
Ladislav Lukacko
Ladislav Lukacko
12. Apríl, 2024.
Peter
Peter
19. Marec, 2024.
Filip Vnenčák
Filip Vnenčák
19. Marec, 2024.
Super, diagnostika prebehla v deň telefonátu, potom objednanie na demontaž DPF a čistenie, auto bolo za jeden deň hotové v termíne objednania. Plus certifikát ako na tom zlé bolo DPF pred čistením a údaj ako je na tom dobre po čistení. Ďakujem, auto konečne ide ako má.
Ján Petrik
Ján Petrik
8. Marec, 2024.
Profesionálny prístup , robota odvedena na výbornú . Môžem odporúčať širokej verejnosti.

Kompletný cenník čistenia DPF/FAP/SCR/KAT
…viac koní pre Vaše auto ?

čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, dpf cistenie, fap filter cistenie, DPF.

Comments are closed.